Huawei, Kullanırken Rahatsız Etmeyecek Kompakt Tasarıma Sahip Yeni Manyetik Powerbank’ini Tanıttı: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Dünyanın en başarılı akıllı telefon üreticilerinden biri olan Huawei, sadece telefonlarla değil farklı türden cihazlarla da karşımıza çıkıyordu.­ Çin merkezli teknoloji devi, şimdi de “Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank” olarak adlandırılan yepyeni bir manyetik powerbank tanıttı.

Telefonunuzu kolayca şarj etmenizi sağlayan bu ürün, hem kablolu hem de kablosuz şarj özellikleriyle geliyor. Boyutu ise gerçekten rahatsız etmeyecek derecede küçük.

Kompakt tasarımına rağmen 5000 mAh kapasiteye sahip

Powerbank’in tasarımına baktığımızda sade ve şık bir görünüme sahip olduğunu görüyoruz. Kompakt bir tasarım kullanılan cihaz, sadece 11,26 mm kalınlığında. Ağırlığı ise 141 gram. Power bank’leri taşımanın biraz sinir bozucu olduğunu düşündüğümüzde rahatınızı bozmayacak bir tasarıma sahip diyebiliriz.

Tabii ki bu kadar kompakt bir tasarıma sahip olması nedeniyle çok fazla bir kapasitesi yok. Buna rağmen boyutlarına kıyasla iyi denebilecek 5000 mAh’lik kapasiteyle geliyor. Bu da ortalama olarak bir cihazı doldurabilir demek. 25W kablolu ve 30W’ kablosuz şarj desteği sunduğunu ekleyelim. Kablosuz şarj, bataryasından güç aldığında 15W. Ancak adaptöre bağlandığında 30W’a çıkıyor. SCP, UFCS ve PD gibi hızlı şarj protokolleriyle de uyumlu.

25 cm’lik USB-C kabloyla gelen cihazın, “manyetik” olması kablosuz şarj özelliğini bir üst seviyeye taşıyor. Direkt olarak telefonun arkasına yapıştırarak şarj olmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu manyetik özelliği, sadece Huawei’nin Mate 60 ve Pura 70 serilerine özel.

Bunların dışında yeni powerbank, katlanabilir bir standa da sahip. Böylece kullanım sırasında video izlemek gibi işlevler de sunuyor. Çin’de çıkış yapan ürünün fiyatı 52 dolar civarında. Diğer pazarlara gelip gelmeyeceği konusunda bir bilgi yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir