Damla Sönmez’den yeni hamle! ‘İlk uzun metraj film deneyimim olacak’

Show TV’de yayınlanan ‘Çukur’ dizisinde canlandırdığı ‘Efsun’ karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Damla Sönmez, kariyeri kadar özel hayatıyla da adından söz ettiriyor.

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda 2012 yılında beri aşk yaşadığı meslektaşı Ushan Çakır ile ilişkisini bitirdiğini duyurmuştu.

9 YILLIK AŞK BİTMİŞTİ

Damla Sönmez, “Doğru insanı bulduğuma inanıyorum, o benim hayat arkadaşım” dediği Ushan Çakır ile 2018 yılında da nişanlanmıştı. Herkesin evlenmesi beklenen ünlü çiftten kötü haber gelmişti. Gözde aşıkların 9 yıllık ilişkisinin sona erdiği ortaya çıkmıştı.

MURAT BOZ İLE AŞK İDDİALARI

Geçtiğimiz aylarda şarkıcı Murat Boz’la adı aşk dedikodusuna karışan Damla Sönmez, “Hayatınızda biri var mı?” sorusuna; “Bir şey yok olsa zaten sizden kaçamayacağız gibime geliyor” şeklinde yanıt vermişti.

OBJEKTİFLERE TAKILDI

Damla Sönmez, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı. Öğle saatlerinde tek başına geldiği Zorlu AVM’de ilk durağı dünyaca ünlü markaların ve mağazaların bulunduğu meydan katı olan oyuncu, bir süre burada dolaşıp alışveriş yaptı. Yağmurlu havayı alışverişe ayıran güzel oyuncu, muhabirleri karşısında görünce gülümseyerek objektiflere poz verdi.

‘İLK UZUN METRAJ FİLM DENEYİMİM OLACAK’

Ozan Akbaba’nın ‘Çırak’ adlı dizisine dahil olması hakkında sorulan soruya, “Çok heyecanlıyım çekimlere başladık güzel bir iş çıkarıyoruz. Temmuzda dijital platformda yayınlanacak” dedi. Erkan Kolçak Köstendil ve Rıza Kocaoğlu ile de ‘Tezgah’ adlı film için bir araya geldiklerinden söz eden oyuncu; “Daha önce kısa film yapımcılığı yaptığım olmuştu ama bu yapımcılığını yaptığım ilk uzun metraj film deneyimim olacak, izleyici ile buluşturmak için sabırsızlanıyoruz” açıklamasında bulundu.

Sönmez, muhabirlerle sohbet ederken yanına gelen sevenleriyle de hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Damla Sönmez, havaya uygun şık ve kombiniyle de göz kamaştırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir