Bakan Ersoy, kızını 20 yıldır Kültür Bakanlığı’ndaki işine götürüp getiren baba Selami Bayrakçı’yı ‘yılın babası’ olarak paylaştı.

Selami Bayrakçı, Kültür Bakanlığı Avrupa Birliği Dış İlişkiler Daire Başkanlığı’nda görev yapan engelli kızı Hüsniye Bayrakçı’yı 20 yıldır her gün işe getirip götürüyor.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Yılmaz da şahit olduğu örnek alınacak durumu sosyal medyasından Babalar Günü’nde paylaştı ve baba Bayrakçı’yı tebrik etti. Ersoy’un paylaşımı duygulandırdı

İşte o paylaşım;

Kültür ve Turizm Bakanlığı olarak kocaman bir aileyiz… Ülkemiz adına ulaştığımız tüm başarı Bakanlıktaki her kademede görev yapan ekibimizin başarısıdır. Bakanlığımızın Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Daire Başkanlığında görev yapan kıymetli personelimiz Hüsniye Bayrakcı’yı 20 yıldır her gün iş yerine getiren, ona sevgiyle rehberlik eden koca yürekli babası Selami Bey’i de Bakanlığımızın bir parçası olarak görüyoruz.

Değerli mesai arkadaşımız Hüsniye’nin babası Selami Bey’i yılın babası olarak gönlümüzün başucunda kabul ediyor ve tüm kalbimizle kutluyoruz. Çocuklarına emek veren, onları koşulsuz seven tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir